logo
yardım

Türkiye'nin En İyi Müzik İndirme Ve Dinleme Sitesine Hoşgeldiniz.
Hakkımızda
Sitemiz albüm satın almak isteyen müzik severlerin, merak ettiği şarkıları dinlemelerine imkan sağlamak amacıyla mobil platformda hizmet veren ücretsiz bir sitedir. Dinletilen tüm mp3 formatlı şarkılar youtube.com video platformunda bulunan ve farklı alanlarda dinlenilmesine ve izlenilmesine izin veren yayıncıların içeriklerinden derlenerek oluşturulmuştur.
Telif haklarınızı ihlal eden listelenen herhangi bir arama sonucu varsa lütfen bize sonucun tam ismini gönderin (sanatçı + şarkı adı) veya bir youtube videosunu engellemek istiyorsanız lütfen bize YouTube video kimliğini gönderin (örnek "JMT0tzLUDbE"). İnceleyip tüm sonuçları en kısa zamanda engelleyeceğiz. Genellikle hak ihlali isteğinizi 2 - 5 gün içerisinde sonuçlandırız. Lütfen sitemizin herhangi bir dosya barındırmadığını anlayın! Sitemiz sadece google gibi bir arama motorudur. Youtube videolarını sadece dinlemeyi sağlar.
Yardım: iletisim@i-cebim.net
senmi geldin gardaş yusuf çiplak
Bu sayfa en son 15.12.2018 17:33:08 tarihinde güncellendi
Haftanın Trendleri Listesine #5 Numara
Şarkı: senmi geldin gardaş yusuf çiplak
İndirilme: 1968
Süre: 04:57
Replay:
Dinle:

i-cebim.net adresinden tüm müziklerin indirme linklerine tıklayarak kolayca müzik indirebilir. Ayrıca bedava cep müzik indirebilir ve mp3 indirip internetiniz olmadığı anlarda cep mp3 indirip dinleyebilirsiniz.
facebook twitter linkedin googleplus